Colegiul Tehnic Dinicu Golescu

Cadre Didactice

 

Nr. ctr.

Numele si prenumele

Funcția

Discipline predate

      1.        

RUDNIC MONA ALISS    

DIRECTOR

Mecanică

      2.        

BRAN  VALENTINA COSMINA             

DIRECTOR ADJUNCT

Limba română

      3.        

ANGELESCU I. ILEANA

PROFESOR

Limba franceză

      4.        

BARA ADRIANA

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP/Alimentatie publica

      5.        

BARBU ELENA

PROFESOR

Matematica

      6.        

BARBU VICTOR

PROFESOR

Istorie

      7.        

BĂDĂLAN SOFIA

PROFESOR

Limba engleză

      8.        

BĂDĂU MAGDA NICOLETA

PROFESOR

Educație muzicală

      9.        

BORZ ANDREI CRISTIAN

PROFESOR

PST/Rugby

    10.       

BORZA SILVANA

PROFESOR

PIP/Alimentatie publica

    11.       

BREZA  CORNELIU BOGDAN

PROFESOR

Educație vizuală

    12.       

BURCEA SANDU STELIAN

PROFESOR

PST/Rugby

    13.       

CĂPĂLĂU MARIA             

PROFESOR

Fizica

    14.       

CÂRSTEA CĂTĂLIN VASILE        

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP/Electronica si automatizări

    15.       

CIBI ANCA LAURA

PROFESOR

Alimentatie publica

    16.       

CONSTANTIN LILIANA VIOLETA

PROFESOR

Fizică

    17.       

COSMA DRAGOȘ IONEL

PROFESOR

Electromecanica

    18.       

COVIC LIVIA                    

PROFESOR

Mecanica

    19.       

CRISTESCU ȘTEFANIA

PROFESOR

PIP/Alimentatie publica

    20.       

DANA COSMIN IONUŢ   

PROFESOR

Educatie fizica

    21.       

DOBRE MARINELA

PROFESOR

TIC/Informatică

    22.       

FEȚANU BOGDAN ANTON

PROFESOR

Biologie

    23.       

GEAMĂNU IOANA-VALENTINA

PROFESOR

Limba romana

    24.       

GEANTĂ AURELIA IULIANA     

PROFESOR

Chimie

    25.       

GHEORGHE MIHAELA

PROFESOR

Alimentație publică

    26.       

GIULESCU IOANA

PROFESOR

Mecanică

    27.       

GRADU SORIN SERGIU

PROFESOR

Chimie

    28.       

HLEVCA G EUGENIA

PROFESOR

Mecanică

    29.       

HOMEAG CRISTI DANIEL

PROFESOR

PIP/Transporturi rutiere

    30.       

ILIE MIHAI AURELIAN

PROFESOR

PIP/Transporturi rutiere

    31.       

IONESCU VICTORIA IOANA

PROFESOR

Religie

    32.       

IONIȚĂ ELENA

PROFESOR

Alimentație publică

    33.       

IORGA TOMA

PROFESOR

PST/Rugby

    34.       

IRIMIA GABRIELA

PROFESOR

Electromecanica

    35.       

IVAN ANA MARIA

PROFESOR

Limba franceza

    36.       

IVAN AURELIAN NICU

PROFESOR

Geografie/Limba franceză

    37.       

MATEI N RALUCA MIHAELA

PROFESOR

Educatie fizica

    38.       

MIHAI MONICA LENI

PROFESOR

Electronica automatizari

    39.       

MIHALACHE GEORGE

PROFESOR

Psihologie

    40.       

MÎNDRULEANU LIVIU IOAN

PROFESOR

Matematică

    41.       

MUSCALU VASILICA MANUELLA

PROFESOR

Transporturi rutiere

    42.       

NAE OFELIA LILIANA                   

PROFESOR

Limba romana

    43.       

NĂSTASE D. ALEXANDRU

PROFESOR

Istorie

    44.       

NĂSTASE IOAN GHEORGHE

PROFESOR

Filosofie/Logica si argumentare

    45.       

NUȚĂ N. CAMELIA-OANA

PROFESOR

Limba romana

    46.       

PASCA ROXANA MARIA

PROFESOR

Limba engleza

    47.       

PĂLICĂ GEORGETA

PROFESOR

Geografie

    48.       

PĂTRAȘCU STAN

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP/Mecanica

    49.       

PENA DIANA MADALINA

PROFESOR

Fizică

    50.       

PETRESCU VIORELA GABRIELA

PROFESOR

Alimentatie publica

    51.       

PIELEANU FLORIN DAN

PROFESOR

Economie

    52.       

RISTACHE S. LAURENȚIU FLORIN

PROFESOR

Istorie

    53.       

ROȘOAGĂ IONUȚ

PROFESOR

PSP/Rugby

    54.       

STĂNESCU AURICĂ

PROFESOR

PIP/Transporturi rutiere

    55.       

SIMIONESCU V. NICOLAE

PROFESOR

Turism

    56.       

TĂMAȘ LIANA MARILENA

PROFESOR

Limba engleză

    57.       

TĂNASE CLAUDIA DANIELA        

PROFESOR

Matematica

    58.       

TĂTARU DIANA              

PROFESOR

Limba romana

    59.       

TEODORESCU JEAN

PROFESOR

PIP/Conducerea autovehiculelor

    60.       

TODEA GEORGETA        

PROFESOR

Mecanica

    61.       

TOMA VALENTIN ȘTEFAN

PROFESOR

PSP/Fotbal

    62.       

TONCEA SILVIU

PROFESOR

PSP/Rugby

    63.       

UDROIU VASILE           

PROFESOR

PSP/Rugby

    64.       

URSUIANU NICOLAE GABRIEL

PROFESOR

Alimentație publică/Turism

    65.       

UŞURELU DOINA         

PROFESOR

Matematica

    66.       

VĂLEANU GINEL CRISTIAN

PROFESOR

PIP/Conducere auto

    67.       

VECHE ADRIANA

PROFESOR

Electromecanica

    68.       

VLAD GHEORGHE DENIS

PROFESOR

Religie

    69.       

ZĂINESCU MARIUS         

MAISTRU INSTRUCTOR

PIP/Mecanica

 

 

 

 

 

 

Colegiul Tehnic Dinicu Golescu

Personal Didactic Auxiliar
Nr. crt. Numele si prenumele Functia
1 AVRAM CLAUDIU Laborant
2 AVRAM NEZIA Supraveghetor noapte
3 BABAC IOANA MIHAELA Secretar
4 BARBU VICTOR Pedagog
5 HOMEAG CRISTI DANIEL Supraveghetor noapte
6 ILICEA DAN-MIHAI Pedagog
7 RĂDOI CONSTANTIN Analist programator
8 PARMAC RODICA Adminstrator financiar (contabil șef)
9 ȘTEFAN MARIAN Adminstrator patrimoniu
10 STOICA  EUGENIA Secretar sef
11 TARARACHE FLORENTINA Adminstrator financiar (contabil)
12 TUSLUC IULIA Bibliotecar

Colegiul Tehnic Dinicu Golescu

Personal Nedidactic
Nr. crt. Numele si prenumele Functia
1 BOCSKOR CONSTANŢA Ingrijitor
2 DUMITRACHE IULICA Bucatar
3 ILIEŞ GAROFIŢA Ingrijitor
4 MÎȚU MIHAI Lenjer
5 MOLOTCHINI FLORENTINA Ingrijitor
6 NEAGU ANIŞOARA Bucatar
7 OBRETIN OVIDIU CRISTIAN Muncitor
8 PANĂ MAGDALENA Muncitor necalificat-ajutor bucatar
9 PARASCHIV GEORGETA Ingrijitor
10 POPA STELIAN Paznic
11 RĂDUCU MARIN Muncitor
12 ȘERBAN IONEL Paznic
13 ȚOLEA DANIELA Muncitor necalificat-ajutor bucatar
14 ZAHARIA COSTEL GEORGE Paznic