Colegiul Tehnic Dinicu Golescu

Cadre Didactice

Nr. ctr.

Numele si prenumele

Funcția

Disciplina

         1.

FLOREA ILEANA MARIANA

DIRECTOR

Transporturi rutiere

         2.

GEANTĂ AURELIA IULIANA     

DIRECTOR ADJUNCT

Chimie

         3.

ANTONESCU VICENȚIU STELIAN

Profesor

Tehnologia informației și comunicațiilor

         4.

AVRAM CLAUDIU IONUȚ

Profesor

Tehnologia informației și comunicațiilor

         5.

ANGELESCU ILEANA

Profesor

Limba franceză

         6.

BARBU ELENA

Profesor

 

Matematică

         7.

BEREA ANDREI ADRIAN

Antrenor

Rugby

         8.

BOLOȘ ALEXANDRU VASILE

Profesor

Istorie

         9.

BORZ ANDREI CRISTIAN

Profesor

Rugby

        10.

BURCEA CĂTĂLINA

Profesor

Matematică

        11.

BRAN  VALENTINA COSMINA             

Profesor

Limba romana

        12.

BRATU ANCA IOANA

Profesor

Alimentatie publica

        13.

BREZEANU FLORIN

Profesor instruire practică

PIP/Mecanică

        14.

BUTEICĂ DAN

Profesor

Fizica

        15.

CAMBURI VIORICA MĂDĂLINA

Profesor

Limba română

        16.

CĂPĂLĂU MARIA             

Profesor

Fizica

        17.

CÂRSTEA CĂTĂLIN VASILE        

Profesor instruire practică

PIP/Electronica automatizări

        18.

CIBI ANCA LAURA

Profesor

Servicii/ Economie

        19.

CRISTESCU ȘTEFANIA

Profesor instruire practică

PIP/Alimentatie publica

        20.

DANA COSMIN IONUŢ   

Profesor

Educatie fizica

        21.

DEACONU GHEORGHE CĂLIN

Profesor instruire practică

PIP/Alimentatie publica

        22.

DOBROTĂ GINA GILET

Profesor

Alimentatie publica

        23.

DUMITRACHE ROXANA CONSTANȚA

Profesor

Educatie vizuala

        24.

FLOREA ANDREI ALEXANDRU

Profesor

Educatie fizica

        25.

GĂINĂ LILIANA

Profesor

Economie

        26.

GIULESCU IOANA

Profesor

Mecanică

        27.

GIURAN DANIELA

Profesor

Limba engleză

        28.

HLEVCA EUGENIA

Profesor

Mecanică

        29.

HLEVCA ADRIAN VALERIU

Profesor

Mecanică

        30.

HOMEAG CRISTI DANIEL

Profesor instruire practică

PIP /Transporturi rutiere

        31.

ILIE MIHAI AURELIAN

Profesor instruire practică

PIP /Transporturi rutiere

        32.

IONIȚĂ ELENA

Profesor

Alimentație publică

        33.

IONIȚĂ VASILE EUGEN

Antrenor

Fotbal

        34.

IORGULESCU-MARCU BEATRICE GEORGIANA

Profesor instruire practică

PIP/Conducerea autovehiculelor

        35.

IRIMIA GABRIELA

Profesor

Electromecanică

        36.

IVAN ANA MARIA

Profesor

Limba franceza

        37.

IVAN AURELIAN NICU

Profesor

Limba franceza

        38.

MARIN ANGELICA

Profesor

Educație muzicală

        39.

MĂNICĂ GEORGIANA MINODORA

Profesor

Alimentatie publică

        40.

MOLDOVEANU CONSTANTIN

Profesor

Electrotehnica

        41.

MUȘAT  LUMINIȚA LENUȚA

Profesor

Chimie

        42.

MĂRĂCINE GABRIELA MIHAELA

Profesor

Limba engleza

        43.

MĂRĂCINEANU ELENA RODICA

Profesor

Biologie

        44.

MIHAI MONICA LENI

Profesor

Electronica automatizari

        45.

MÎNDRULEANU LIVIU IOAN

Profesor

Matematica

        46.

MUSCALU VASILICA MANUELLA

Profesor

Transporturi rutiere

        47.

NAE OFELIA LILIANA                   

Profesor

Limba romana

        48.

NICULCEA VALERIA LARISA

Profesor

Alimentatie publica

        49.

NĂSTASE ALEXANDRU

Profesor

Istorie

        50.

OPREA CRISTINA GABRIELA

Profesor

Geografie

        51.

PARASCHIV IORDAN DAN

Profesor instruire practică

PIP/Conducere auto

        52.

PĂLICĂ GEORGETA

Profesor

Geografie

        53.

PĂTRAȘCU STAN

Profesor instruire practică

PIP/Mecanica

        54.

PETRESCU VIORELA GABRIELA

Profesor instruire practică

PIP/Alimentatie publica

        55.

PIELEANU FLORIN DAN

Profesor

Economie

        56.

POPA NAUM ALEXANDRU

Profesor

Religie

        57.

ROȘOAGĂ IONEL

Antrenor

Rugby

        58.

RUDNIC MONA ALISS    

Profesor

Mecanica

        59.

SĂCEANU CRISTINA ȘTEFANIA

Profesor

Psihologie

        60.

SIMIONESCU NICOLAE

Profesor

Alimentatie publica

        61.

STANCIU VELINCA

Profesor

Tehnologia informației și comunicațiilor

        62.

TĂMAȘ LIANA MARILENA

Profesor

Limba engleză

        63.

TĂNASE CLAUDIA DANIELA        

Profesor

Matematica

        64.

TĂTARU DIANA               

Profesor

Limba romana

        65.

TEODORESCU JEAN

Profesor instruire practică

PIP/Conducere auto

        66.

TOMA VALENTIN ȘTEFAN

Antrenor

Fotbal

        67.

TONCEA SILVIU

Antrenor

Rugby

        68.

TRÎMBACIU ELENA GABRIELA

Profesor instruire practică

PIP/Alimentație publică

        69.

UDROIU VASILE           

Profesor

Rugby

        70.

UŞURELU DOINA         

Profesor

Matematica

        71.

VLAD DENIS

Profesor

Religie

 

Colegiul Tehnic Dinicu Golescu

Personal Didactic Auxiliar
Nr. crt.Numele si prenumeleFunctia
1AVRAM CLAUDIULaborant
2AVRAM NEZIASupraveghetor noapte
3BABAC IOANA MIHAELASecretar
4BARBU VICTORPedagog
5HOMEAG CRISTI DANIELSupraveghetor noapte
6ILICEA DAN-MIHAIPedagog
7RĂDOI CONSTANTINAnalist programator
8PARMAC RODICAAdminstrator financiar (contabil șef)
9ȘTEFAN MARIANAdminstrator patrimoniu
10STOICA  EUGENIASecretar sef
11TARARACHE FLORENTINAAdminstrator financiar (contabil)
12TUSLUC IULIABibliotecar

Colegiul Tehnic Dinicu Golescu

Personal Nedidactic
Nr. crt.Numele si prenumeleFunctia
1BOCSKOR CONSTANŢAIngrijitor
2DUMITRACHE IULICABucatar
3ILIEŞ GAROFIŢAIngrijitor
4MÎȚU MIHAILenjer
5MOLOTCHINI FLORENTINAIngrijitor
6NEAGU ANIŞOARABucatar
7OBRETIN OVIDIU CRISTIANMuncitor
8PANĂ MAGDALENAMuncitor necalificat-ajutor bucatar
9PARASCHIV GEORGETAIngrijitor
10POPA STELIANPaznic
11RĂDUCU MARINMuncitor
12ȘERBAN IONELPaznic
13ȚOLEA DANIELAMuncitor necalificat-ajutor bucatar
14ZAHARIA COSTEL GEORGEPaznic